cz toy traveling  cz toy traveling  cz toy traveling
facebook toy traveling youtube

Toy Traveling Prague

Toy Traveling Prague

Často kladené otázky

1. Kdo může objednat?

Služby Prague Toy Travel si může objednat jakákoliv osoba plně způsobilá k právním úkonům starší 18-ti let nebo zákonný zástupce osoby mladší 18-ti let.

2. Jak probíhá objednávka?

Vámi vybraný Výlet neboli Tour (k prohlédnutí ZDE) potvrdíte kliknutím na tlačítko OBJEDNAT a po vyplnění údajů budete vyzváni ke zvolení způsobu platby. Poté Vám na Vámi uvedenou e-mailovou adresu dojde potvrzení o objednávce a instrukce, jak postupovat při zaslání Plyšáka.

3. Jaký je rozdíl mezi základním balíček Tour a Bonusovým balíčkem?

Stěžejní produkty naší cestovní kanceláře jsou Tour uvedené v hlavní nabídce (tj. LowCost, Explorer a Pro-Traveller). Jako bonusové balíčky, které máte možnost si přiobjednat k jedné Tour ze základní nabídky, nabízíme Karlovy Lázně (disco) a Žižkovskou věž. Tyto balíčky nemohou být objednány samostatně, jelikož obsahují bonusové návštěvy památek a míst, nikoliv služby obsažené v základních balíčcích.

4. Bude má platba přes stránky bezpečná?

Nemusíte se obávat zneužití Vašich osobních údajů. Platba kreditní kartou přes objednávkový systém probíhá přes zabezpečený server. Pokud nejste ochotni sdělovat po internetu údaje své kreditní karty, doporučujeme zvolit způsob platby PayPal. Zde se k nám nedostanou Vaše osobní data pouze zaplacená částka. Pokud patříte k těm, kteří za žádných okolností neprovádějí platby přes internet, zvolíte způsob platby převodem na náš účet.

5. Jak mám poslat svého plyšáka?

Plyšáka je třeba zabalit do pevné krabice, jejíž strany budou mít v součtu (výška + šířka + hloubka) max. 90 cm, tzn. například 50+20+20cm. Tento rozměr odpovídá rozměrům požadovaných poštovním přepravcem. Pokud má Váš plyšák větší rozměry, je možno ho zabalit do krabice odpovídající těmto rozměrům, avšak je nutné upozornit na to naši cestovní kancelář před provedením objednávky. Rádi se s Vámi domluvíme na individuálních podmínkách pro Vašeho plyšáka. Větší rozměry plyšáka znamenají navýšení nákladů na přepravu, a tím se zvýší i cena Vámi objednané Tour. Nemusíte se však obávat, jelikož toto zvýšení se většinou pohybuje od 50 do 130Kč.
Je velice důležité dodržet tyto pokyny k přepravě !

6. Kdo hradí náklady na přepravu do Prahy?

Náklady na poštovní přepravu do Prahy hradí Klient sám. Veškeré náklady spojené s pobytem plyšáka, návštěvou památek, cestování po Barceloně a návratem zpátky k Vám domů jsou zahrnuty v ceně objednané Tour, tudíž je hradí naše cestovní kancelář.

7. Je třeba plyšáka na cestu pojistit?

Doporučujeme Vám připojistit si Vašeho plyšáka pro poštovní přepravu a pobyt v Praze. Pojištění pro zpáteční poštovní přepravu zajišťuje naše cestovní kancelář ve spolupráci s poštovním přepravcem.

zpět
Copyright © 2019 Toy Traveling Prague.
toy